2017-03-28; Akcja "drzwi otwarte" w biurach nieruchomości...

Autor: Leszek. A. Hardek Źródło: icm

« Powrót

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami (członkowie PFRN) zapraszają wszystkich zainteresowanych, do swoich biur na bezpłatne konsultacje dotyczące rynku nieruchomości, które odbędą się w dniu 30 marca 2017. Ogólnopolska akcja "DRZWI OTWARTE" organizowana jest z okazji obchodów Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Akcję „Drzwi otwarte” Polska Federacja Rynku Nieruchomości organizuje już po kolejny. Aakcja DRZWI OTWARTE odbędzie się w dniu 30 marca w czwartek. W tym dniu, pośrednicy obrocie nieruchomościami (którzy zgłoszą swój akces) w ramach przynależności do Stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN i wykonywanej działalności społecznej, będą oferować bezpłatne konsultacje dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są fachową wiedzą z zakresu obrotu nieruchomościami.

Do obrotu nieruchomościami trafia coraz więcej nieruchomości ze skomplikowanym stanem prawnym, lub obciążeniami, które mogą stanowić przeszkodę w ich nabyciu. W rozwikłaniu tych problemów, uczestnikom rynku mogą pomóc wykwalifikowani Pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

W poprzednich latach, nasze konsultacje w ramach akcji Drzwi Otwarte cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem. Do biur nieruchomości licznie zgłaszały sie osoby z zapytaniami dotyczącymi: procedur i dokumentów niezbędnych do przeniesienia własności nieruchomości, aktualnych ofert nieruchomości, sposobów zabezpieczenia transakcji i innych spraw dotyczących rynku nieruchomości. Wielu klientów dzięki fachowej pomocy Pośredników uświadomiło sobie, że przeprowadzenie transakcji tylko pozornie jest bardzo łatwe, a na drodze do szczęśliwego finału mogą pojawić się nieprzewidziane przeszkody.

Prowadzona przez PFRN akcja ma również na celu zapoznanie się z problematyką dotyczącą samej usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz czynnościami, jakie pośrednik wykonuje przy konkretnej sprawie, z którą zwraca się klient. W tym dniu, pośrednicy udzielają również konsultacji telefonicznych.

Nasze biuro jest stałym uczestnikiem tej akcji.
Tym samym zapraszamy 30 marca br. do siedziby w godz. 11.00 - 16.00


« Powrót

Dane teleadresowe

ul. Kraszewskiego 28; 87-100 Toruń
tel./fax: (+48) 56-654.04.44, 56-654.09.99
infolinia gsm: (+48) 600 803.802 poczta@intercentrum.com.pl

sj expert pfrn