Informacje dla klientów

Powrót | Nowoœci | Wszystkie | Archiwum

Jakie biuro wybrać

Na co należy zwrócić uwagę przed skorzystaniem z usług pośrednika w obrocie nieruchomościami. „Czyli siedem kroków do udanej współpracy”

Czytaj wiêcej

Jaką umowę wybrać

Jaki typ umowy wybrać, umowę pośrednictwa tzw. otwartą czy umowę na wyłączność ?
Agencja nieruchomości może przyjąć Państwa nieruchomość do sprzedaży na zasadach wyłączności lub na zasadach umowy tzw. otwartej (bez klauzuli wyłączności). Wybór należy do Państwa.

Czytaj wiêcej

Dla kupujących

Kupno mieszkania, domu, działki lub lokalu użytkowego jest jedną z najbardziej skomplikowanych, ryzykownych i kosztownych transakcji jakie przeprowadzamy. Bywa niezwykle czasochłonne i stresujące. Warto więc zastanowić się nad zatrudnieniem wyspecjalizowanej agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która ułatwi cały proces i uczyni go znacznie bezpieczniejszym. Któż bowiem zna lepiej tajniki rynku nieruchomości od agentów na co dzień na tym rynku pracujących?

Czytaj wiêcej

Dla sprzedających

Jeśli planują Państwo sprzedać swoje mieszkanie, dom lub lokal/obiekt użytkowy, to zapewne zastanawiają się, czy zrealizować to samodzielnie, czy też powierzyć sprzedaż wyspecjalizowanej firmie. Większość osób decyduje się na skorzystanie z pomocy pośrednika. Dlaczego ?. Sprzedaż nieruchomości jest bardziej skomplikowana niż sprzedaż np. samochodu. Pociąga za sobą daleko idące konsekwencje prawne i finansowe. Duża wartość Państwa nieruchomości nie powinna być poddawana w procesie sprzedaży metodzie prób i błędów. Aby tego uniknąć warto skorzystać z usług pośrednika.

Czytaj wiêcej

Jak przygotować nieruchomość

Zapewnienie bezpieczeństwa prawno-finansowego obsługi transakcji związanej z kupnem-sprzedażą nieruchomości to tylko jeden z aspektów rzetelnie przeprowadzonej usługi. Drugim nie mniej ważnym jest przygotowanie nieruchomości do sprzedaży w aspekcie rynkowym i marketingowym. Czyli nie tylko jej prezentacja i informacja poprzez system oferowania nieruchomości, Internet i prasę ale przede wszystkim jej przygotowanie do prezentacji potencjalnym nabywcom.

Czytaj wiêcej

Informacje dla obcokrajowców

Nabywanie nieruchomości przez obcokrajowców (cudzoziemców) w Polsce podlega ograniczeniom.

Czytaj wiêcej

Dane teleadresowe

ul. Kraszewskiego 28; 87-100 Toruñ
tel./fax: (+48) 56-654.04.44, 56-654.09.99
infolinia gsm: (+48) 600 803.802 poczta@intercentrum.com.pl

swiadectwa energetyczne